Ogłoszenia duszpasterskie – 12 Niedziela Zwykła – 21.06.2026r.

Dziś przed kaplicą organizowana jest zbiórka do puszek na chorego Adasia. Adaś choruje na dystrofię mięśniową. Jest to ciężka choroba genetyczna, która powoduje stopniowy zanik mięśni. Z czasem dzieci tracą możliwość chodzenia, a następnie choroba atakuje mięśnie odpowiedzialne za oddychanie i pracę serca. Adaś jest świadomy swojej choroby i bardzo chce żyć. Każdego dnia walczy z ogromnym strachem, ale też z nadzieją, że uda się go uratować. Jedyną szansą dla Adasia jest niezwykle kosztowna terapia genowa, która może zatrzymać postęp choroby.
Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej kaplicy w tygodniu od godz. 18:30. Pod koniec adoracji odmawiamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
Środa – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. O godz. 18:30 Różaniec – część światła – poprowadzi Róża Św. Jana Pawła II. Po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek – zapraszamy scholę, ministrantów i lektorów na uroczyste zakończenie roku formacyjnego. Msza Św. o godz. 19:00, a po niej pogodny wieczór.
Piątek – będziemy dziękować Panu Bogu również za kończący się rok szkolny. Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców, wychowawców i nauczycieli na tę Eucharystię o godz. 19:00.
Prosimy Rodziców z naszej Parafii, aby zgłosili się i już zapisali dzieci do I Komunii Św., która w przyszłym roku odbędzie się 15 maja, w sobotę. Dzieci wraz z rodzicami mieszkające na terenie naszej Parafii zachęcamy, aby przygotowywały się i przyjęły ten sakrament w naszej kaplicy.
W przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godz. 9:00 będziemy modlić się w intencji ks. Proboszcza, ks. Szymona oraz ks. Henryka – z okazji zbliżających się ich imienin.
W przyszłą niedzielęnie będzie już Mszy Św. o godz. 17:00.